Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

3 posters

Go down

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking Empty [Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

Post by stefan840mpt Tue Jan 04, 2011 5:01 pm

Ime : Stefan

Koliko imas god: 20

Klasa: Warrior

Spec : Protection

Armory link : http://www.wowprogress.com/character/eu/sylvanas/Tajanstveni

Link sa WWS/World of Logs/WowMeterOnline ... na kom mozemo da vidimo tvoj ucinak ( ako takav link postoji) :

SS UI-a u raiding okruzenju : trenutno nemam posto nisam napravio kad sam isao u BH, a stari ko zna gde su.

Prosecan fps na bosu u icc 25 ( odprilike ) : nisam igrao Wotlk ali 60fps

Raiding iskustvo : Vanila , TBC (sve osim sunwell-a imao sam 3dela t6) , Wotlk(prestao sam da igram pre nego sto je izasao Wotlk i vratio samo se u Cata, Cata( BH pit lord)

Jel ti odgovaraju nasi raid termini (LINK za termine), ako ima neki da ti ne odgovara navedi koji i zbog cega : Odgovaraju mi svi.

Ime bisveg guilda : u tbc sam bio u raging nemesis, sword i reunited ,sa RN sam raidovao

Razlog zbog kog si napustio prethodni guild je : Prestao sam da igram

Sta ocekujes od naseg guilda : Dobru atmosferu, druzenje, progress.

Da li bi pristao za potrebe guilda da raidas i u off specu : da, imam fury dps spec, nisam samo jos skupio ceo gear.

Zasto mislis da si ti idealan za nas guild : Ne volim ja da se hvalim, to nek procene drugi, spreman sam da wipujem za progress igram ceo dan i noc. imao sam dobro raiding expirience iz tbc i malo vanile, e sad wotlk nisam igrao ali to valjda nije strasno ionako, ali svakako je cata pretezno povratak u vanilu sto se raidova tice, lk je bio ez mod u odnosu na ovo i vanilu, tbc tu i tamo.

Da li mozes koristiti Ventrilo (mic nije neophodan) : mogu. imam i mic negde iskopacu ga.

Poznajes li nekog iz guilda : Akiita , Zvezdana znam jos od pre samo sto sam tad igrao sa rogom tako da mislim da mi ne zna warriora.

Zelis li nesto dodati :
Drugi char iz aplikacije je moja devojka Druid resto/moonking , ima isto Pit lord kill u cata, i nije igrala wotlk kao ni ja, u sustini sve iste informacije kao i za mog lika. ona moze uvek da igra oba speca. ima gear za oba, Ok igra, moze uvek da dodje na raid i takodje igra po celu noc ako je potrebno evo i linka sa gearom i tako to http://www.wowprogress.com/character/eu/sylvanas/Cokica

_________________

stefan840mpt

Registration : 2011-01-04
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking Empty Re: [Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

Post by BooTeck Tue Jan 04, 2011 5:54 pm

Prvo da znas da nam druid resto treba, war nam realno ne treba al mislim da mozemo nekako da se uklopimo, jedino sto ne znam u kom bi specu isao tako da bi bilo pozeljno da skupljas oba ako dolazis kod nas Smile
Ako vama ovo odgovara imate moj glas, s jednim jos hilerom bi trebalo da nas ima za 2 grupe, ako nasa cenjena dps sekcija zavrsi s praznicima i pocne da raida Smile

btw ako ima jos nesto da vas zanima oko guilda mozes da whisp Plyshu ili ako je oko raidova whisp Kidju.

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking Empty Re: [Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

Post by stefan840mpt Tue Jan 04, 2011 6:19 pm

Hvala, sto se dps geara tice za mog warr, u sustini offhand wep mi treba pretezno i jos nesto sitno sto mogu od jp da uzmem, samo sto vidim da izgleda vise arms pravi dps, jer za 2x 2h treba mnogo hita. tank gear me je bas super posto mi je prot uvek bio favo, tako da ovo cu doterati nekako.

stefan840mpt

Registration : 2011-01-04
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking Empty Re: [Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

Post by Pennywise Tue Jan 04, 2011 7:39 pm

Kao sto je rekao sef resto druid nam treba i to bas a sto se wara tice kao dps bi lagano mogao da ides u raidove e sad za tankovanje videcemo imamo vec nekoliko tankova ali mozemo sve da se dogovorimo.

Eto , toliko od mene imate i moj glas ako vam odgovara to je to.


~Kidja
Pennywise
Pennywise

Registration : 2008-03-20
Number of posts : 439

Back to top Go down

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking Empty Re: [Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

Post by stefan840mpt Thu Jan 06, 2011 8:55 pm

Isteklo je vreme na oba accounta, danas nisam nasao banku da uplatim a sutra je bozic tako da ni sutra ne verujem da bilo sta radi tako da dolazim 8og.

stefan840mpt

Registration : 2011-01-04
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking Empty Re: [Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

Post by BooTeck Fri Jan 07, 2011 10:14 pm

ok

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking Empty Re: [Trial]Warrior Protection i Druid Resto/Boomking

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum