Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

3 posters

Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by Xxixsins Mon Nov 08, 2010 4:29 pm

Ime : Xxixsins

Koliko imas god: 18 (4.6.1992.)

Klasa:Druid

Spec : Resto MS / Balance OS

Armory link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&cn=Xxixsins

Link sa WWS/World of Logs/WowMeterOnline ... na kom mozemo da vidimo tvoj ucinak ( ako takav link postoji) : Nisam nikada koristio takve sajtove.

SS UI-a u raiding okruzenju : treba mi prevod za ovo. ne razumem sta znaci. nadam se da nije puno bitno.

Prosecan fps na bosu u icc 25 ( odprilike ) : a ne znam to. ne verujem da je los.

Raiding iskustvo : rejdovao sam sve skoro rejdove u TBC-u (grull, the black temple, tempest keep, hiyal) i sve rejdove u wtolk-u osim RS. i kao hiler i kao dps, tankovao sam naxx sa paladinom Razz. kao hiler imam kingslayer na ovom druidu.

Jel ti odgovaraju nasi raid termini (Raid kalendar), ako ima neki da ti ne odgovara navedi koji i zbog cega : E sad, ne znam tacno koji su termini, pretpostavljam da odgovaraju. Ja mogu da raidujem uvece radnim danima posle 9. nadam se da su ok. ako ne, bio bih u guildu samo zbog social, odavno trazim balkanski ili srpski guild.

Ime bisveg guilda : Imao sam razne guildove. Igrao sam na dentargu. a na ovom serveru, bio sam 3 puta u ovom guildu. Risaamt - warlock, Smiljka - priest, Aabbccd - Paladin. Prethodni guild sa druidom je Blacktooth Cartel.

Razlog zbog kog si napustio prethodni guild je : Napusticu ga jer je to PVP guild.

Sta ocekujes od naseg guilda : Ocekujem da je socijalan i dobar progres u cataclysm.

Da li bi pristao za potrebe guilda da raidas i u off specu: Naravno da bih prista. jos bojle Very Happy

Zasto mislis da si ti idealan za nas guild : Ne mislim da sam idealan, vise je guild potreban meni. Ali ako smatrate da sam potreban, inv me. Mogu da pruzim znacajnu pomoc (skill).

Da li mozes koristiti Ventrilo (mic nije neophodan) : Mogu. imam Vent, imam i skype Smile

Poznajes li nekog iz guilda : Poznajem, Parazit. poznavao sam i ostale. Plysha i Hoggar, njih pamtim. Hoggar jer sam voleo da se takmicim sa njim dok sam imao Risaamt (locka) na ovom serveru po dps-u. al uvek je imao bolji gear, nije bilo fer. i Kidja paladin. Verovatno se oni ne secaju mene, odavno sam igrao na ovom serveru.

Zelis li nesto dodati : Da, u slucaju da su popunjena mesta u raidovima, ili da postoji neki nedostatak. Voleo bih da udjem u guild samo za social. Ocekujem vas odgovor. hvala Smile

Xxixsins

Registration : 2010-11-08
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty Re: [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by Xxixsins Mon Nov 08, 2010 4:41 pm

haha. Ime: Dusan. Mislio sam treba ima karaktera Very Happy

Xxixsins

Registration : 2010-11-08
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty Re: [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by Pennywise Mon Nov 08, 2010 4:52 pm

Xxixsins wrote:haha. Ime: Dusan. Mislio sam treba ima karaktera Very Happy

Ima chara ali dobro Very Happy

Ko kec na deset - Boomkin/resto

Imas moj vote.


E da sto se tice guilda i progress u Cataclyms ako nisi upucen ovo je 10man guild sto i nije tako strasno sa obzirom da stvarno nema potrebe vise za 25man u Cata.Ima jos dosta do Cata videcemo jos za grupe a sto se sada tice zavrsavamo Glory ako ti nesto fali moze da iskombinujemo.

~Kidja
Pennywise
Pennywise

Registration : 2008-03-20
Number of posts : 439

Back to top Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty Re: [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by BooTeck Tue Nov 09, 2010 11:22 am

Mogao si i juce da mi kazes ko si kad si me whisp Smile
Mogli bi lako da te uklopimo posto imas i dps os i lepo da potrazim jos jednog hilera, pa u najgorem slucaju neki hiler moze da glumi range dps po potrebi.
A ss ui-a bi bi u prevodu na nas bili slika onog sto vidis na monitoru ( screenshot ) dok si na bosu Razz (adoni )
Imas i od mene glas bez obzira na to sto znam s koliko likova igras, u najgorem slucaju bices tu da pomognes kad zafali nekad, mada su na raidovi uglavnom od 9 tako da ne verujem da ce biti problema i za raidanje ako hoces da raidas.

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty Re: [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by Xxixsins Tue Nov 09, 2010 12:34 pm

sve sam te karaktere prebacio na drugi server. ne igram vise sa njima. samo smiljku- priesta i ovog imam ovde. s tim da je priest dosadan
. Very Happy hvala na vote Smile

Xxixsins

Registration : 2010-11-08
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty Re: [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by BooTeck Wed Nov 10, 2010 10:46 am

Dobices odgovor danas u toku dana.

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty Re: [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by BooTeck Thu Nov 11, 2010 1:10 am

Javi se za inv, ima skoro uvek neki oficir online farma ach poene Smile

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins) Empty Re: [Odbijena]RESTO/BALANCE DRUID (Xxixsins)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum