Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Trial]Dagnar - druid tenk

3 posters

Go down

[Trial]Dagnar - druid tenk Empty [Trial]Dagnar - druid tenk

Post by Dagnar Sun Dec 19, 2010 11:26 am

dobro jutro narode, evo slucajno sam naleteo na info da regrutujete za 10m, pa kako ja bas trazim aktivan gild za to, reko da se prijavim


Ime :
Mateja

Koliko imas god:
31

Klasa:
Druid

Spec :
Tenk (volim i da hilujem s vremena na vreme, mada jos nemam opremu za to)

Armory link :
u browseru mi ne radi ubacivanje linkova, pa cu staviti obican text
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/dagnar/simple

napominjem da je gear enchantovan i gemovan na brzinu, nisam hteo da ulazem mnogo kesha jer se oprema jako brzo menjala kako su padali novi dropovi. Znaci znam svoju klasu, u toku sam uvek sa izmenama mehanike, i za raid bih naravno imao spreman set. Jurim heroic kapu da zamenim, pa se nisam trudio sa gemovanjem, / enchantovanjem. Jos malo mi treba i za rep gde cu dobiti head enchant za Cataclizmu. jos dan, dva mi treba za epic prsten iz reputacije i tako.

Link sa WWS/World of Logs/WowMeterOnline ... na kom mozemo da vidimo tvoj ucinak ( ako takav link postoji) :
nazalost nemam nista skorasnje, ono sto sam nekada uploadovao na WoL je obrisano

SS UI-a u raiding okruzenju :
https://2img.net/r/ihimizer/img88/9800/dagnar.jpg
ima jos nekih manjih izmena u cati, ali je u sustini to-to. volim minimalisticki pristup, da mogu nesto i da vidim od igre na ekranu Smile inace, naravno sve od addonova uobicajeno za raid imam. action bar izgleda prazno jer su sve sposobnosti na makroima (shift, ctrl, alt)

Prosecan fps na bosu u icc 25 ( odprilike ) :
na 25m je malo zeznuto imam oko 15fps, ali na 10m (sto i nametravam da igram je ok imam ok 30-40)

Raiding iskustvo :
Baradin Hold normal 1/1
ICC25hc 8/12
ICC10hc 11/12
ToGC10 5/5
... i ostalo. da raidujem poceo sam u tbc, tamo sam radio uglavnom MH i BT

Jel ti odgovaraju nasi raid termini, ako ima neki da ti ne odgovara navedi koji i zbog cega :
da, odgovara mi

Ime bisveg guilda :
Euro Krem u tbc
Trial & Error u tbc i wotlk
Lethal Instincts pred kraj wotlk

Razlog zbog kog si napustio prethodni guild je :
nazalost IRL obaveze, imali smo solidnu 10m ekipu, ali eto jbg.

Sta ocekujes od naseg guilda :
sve sto trazim je mature i drugarska atmosfera, da budem iskren mator sam vise za bilo kakvu dramu. mene zanima 10m raidovanje kao tenk, ako nemate spot za mene, samo bi zamolio da mi kazete. Inace nisam napaljen nesto na gear, ok svima nam treba da bi napredovali, ali ono, opusteno. Sto se raida tice, voleo bih malo ozbiljniji pristup (ono, dodjemo svi na vreme, spremni sa buffovima i damo najbolje sto mozemo tih par sati). Ali nisam bas za onaj bolestan hardcore pressing.


Da li bi pristao za potrebe guilda da raidas i u off specu
naravno, obozavam da lecim, samo jos da nabacim opremu u cati. da DPS to ne mogu, nikad nisam radio, niti mi je interesantno, niti umem, to odmah da izjavim Razz

Zasto mislis da si ti idealan za nas guild :
ne mislim uopste da sam idealan Smile
znam znanje, to mogu da garantujem za tenkovanje i hilovanje kao druid, uostalom za ovih 346 days played to i nije nesto posebno Smile

Da li mozes koristiti Ventrilo (mic nije neophodan) :
da

Poznajes li nekog iz guilda :
ne

Zelis li nesto dodati :
nista, eto ako vam treba tenk/hiler bacite pogled na apply, ako ne, svako dobro i gl u Cati

pozz narode


Last edited by Mant on Sat Jan 22, 2011 3:50 pm; edited 2 times in total (Reason for editing : gear update)

Dagnar

Registration : 2010-12-19
Number of posts : 2

Back to top Go down

[Trial]Dagnar - druid tenk Empty Re: [Trial]Dagnar - druid tenk

Post by Pennywise Sun Dec 19, 2010 2:09 pm

Apply je super vidi se da nije tek samo tako napisan.Sto se tice spota imamo 2 standardna tanka sto se tice prve grupe ali bilo bi sigurno mesta i za tebe to cu prepustiti plyshi da ti odgovori posto je to njegov posao.

Sto se tice raidovanja ne mislim da ce da bude sjano prvih par nedelje ipak tu jos fali po koji deo opreme pa ce sigurno biti teze upocetku da se napravi neki znacajniji progres.Sto ne znaci da cemo mi lako odustati od toga.

Sto se mene tice dobrodosao si samo moramo gazda Plyshu da sacekamo da vidimo njegovo misljenje.

Pozdrav

~ Kidja


Pennywise
Pennywise

Registration : 2008-03-20
Number of posts : 439

Back to top Go down

[Trial]Dagnar - druid tenk Empty Re: [Trial]Dagnar - druid tenk

Post by Dagnar Sun Dec 19, 2010 3:41 pm

evo ubih Argalotha, pa reko i to da dopisem.
poterala me sretja pa mi padnu feral pantalone Smile

nego sto se mesta u raidu tice, ako bi neki oficir mogao definitivno da mi objasni situaciju oko toga? racunam ako vec ima dva aktivna tenka, onda koji cu vam ja.

misim nemam ja nista protiv ni da pomognem ovako drugarski kad zatreba. ali voleo bih da pocnem da rejdujem Catu, tako da jbg.

nista samo mi javite kakva je situacija, da znam unapred sta da ocekujem, hvala

poz

Dagnar

Registration : 2010-12-19
Number of posts : 2

Back to top Go down

[Trial]Dagnar - druid tenk Empty Re: [Trial]Dagnar - druid tenk

Post by BooTeck Mon Dec 20, 2010 1:59 am

pazi kakva je sutuacija, plan je da raidamo 10 man u 2 grupe. Vecina ljudi iz guilda ima nekih obaveza (jedan radi do 21, drugi od 5, treci ide petkom/subotom u grad, cetvrti ne moze nedeljom da raida, itd..) tako da bi s 2 termina najverovatnije mogli da ispostujemo sve koji hoce da raidaju. Jos 2 nedelje idemo samo 1 grupa, posle bi isli 2, racunam da do tad mozemo nekog bosa da ubijemo i da se malo giruju ovi koji kasne. Znaci u naredne 2 nedelje ne verujem da bi bilo mesta za tebe a verujem da ne bi bilo nikakvih problema. Da ne bi pisao knjigu ovde , druid sa ta 2 speca bi nam savrseno odgovara a ako te zanima detaljnije ovo gore sto sam pisao whisp me u igri, nik mi je Plysha ( preko dana je savim moguce da sam afk al uvece sam tu Smile

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Trial]Dagnar - druid tenk Empty Re: [Trial]Dagnar - druid tenk

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum