Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

4 posters

Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by dusan Sat Aug 14, 2010 9:44 pm

Ime: Dusan
koliko imas godina:17.5
Klasa:Death knight
Spec: Frost / Blood dps
link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&cn=Narubian
Prosecan fps:60 konfiguracija Pc-a :8MB rama , Intel I7 procesor , 4mb/s internet graficka GTX 460 ,Pc placen 136.800din
Ime bivseg guild-a: Nov sam na realmu , i trazim ozbiljan guild
Raid iskustvo : Na drugom realmu imam full 264 rogue i pala , imam poprilicno iskustva i mogu pomoci ako neki ne kapiraju Very Happy
Sta ocekujes od naseg guild-a : Cuo sam da je dobar guild , a ocekujem dobar community raspolozen za druzenje
Off i Main spec su mi malte ne istim imam za obe i za frost i za dps 2hand i 2x 1hand-a(sve ce uglavnom zavisiti sta raidu treba 10% AP ili 20% Speed-a)
Poznajem Pampipallu i jos neke ovako po vidjenju
Raid termini :Odgovaraju , inache tipa nemam problema sa roditeljima ono da me oteraju ili smaraju ,ne morate da brinete oko doga
Zelish li nesto dodati : Neocekaju da udjem odma u raidove i slicno ali vam mogu pomoci oko taktike ako vam ne ide , Gear cu brzo skupiti to nije problem do kraja Avgusta oko 5500gs imacu , A kad budem skupio Gear ne ocekujem da udjem odmah , nego ako nego slucajno izadje , dobije DC , mora ici , cisto da budem zamena . Vera , Nacija , Boja koze me ne zanimaju Very Happy , samo dobro druzenje , procitao sam ceo vas forum.Inache nisam mrzovoljan oko pomaganja , mogu pomoci manjim levelima za kvestove , bostovanje kroz dungeone


Last edited by dusan on Mon Aug 16, 2010 1:18 am; edited 1 time in total

dusan

Registration : 2010-08-14
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty Re: [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by dusan Sun Aug 15, 2010 1:19 pm

I da , Mic i Ventrilo imam , ma da mislim da mi nece biti potreban jer ne ocekujem da udjem u bilo kakve raidove odmah

dusan

Registration : 2010-08-14
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty Re: [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by dusan Wed Aug 18, 2010 12:58 pm

dusan wrote:Ime: Dusan
koliko imas godina:17.5
Klasa:Death knight
Spec: Frost / Blood dps
link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&cn=Narubian
Prosecan fps:60 konfiguracija Pc-a :8GB rama , Intel I7 procesor , 4mb/s internet graficka GTX 460 ,Pc placen 136.800din
Ime bivseg guild-a: Nov sam na realmu , i trazim ozbiljan guild
Raid iskustvo : Na drugom realmu imam full 264 rogue i pala , imam poprilicno iskustva i mogu pomoci ako neki ne kapiraju Very Happy
Sta ocekujes od naseg guild-a : Cuo sam da je dobar guild , a ocekujem dobar community raspolozen za druzenje
Off i Main spec su mi malte ne istim imam za obe i za frost i za dps 2hand i 2x 1hand-a(sve ce uglavnom zavisiti sta raidu treba 10% AP ili 20% Speed-a)
Poznajem Pampipallu i jos neke ovako po vidjenju
Raid termini :Odgovaraju , inache tipa nemam problema sa roditeljima ono da me oteraju ili smaraju ,ne morate da brinete oko doga
Zelish li nesto dodati : Neocekaju da udjem odma u raidove i slicno ali vam mogu pomoci oko taktike ako vam ne ide , Gear cu brzo skupiti to nije problem do kraja Avgusta oko 5500gs imacu , A kad budem skupio Gear ne ocekujem da udjem odmah , nego ako nego slucajno izadje , dobije DC , mora ici , cisto da budem zamena . Vera , Nacija , Boja koze me ne zanimaju Very Happy , samo dobro druzenje , procitao sam ceo vas forum.Inache nisam mrzovoljan oko pomaganja , mogu pomoci manjim levelima za kvestove , bostovanje kroz dungeone

dusan

Registration : 2010-08-14
Number of posts : 3

Back to top Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty Re: [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by Mareck Thu Aug 19, 2010 1:42 pm

Molim te stavi pve gear,vidjet cemo onda
Mareck
Mareck

Registration : 2008-04-21
Number of posts : 25

Back to top Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty Re: [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by Mareck Thu Aug 19, 2010 4:38 pm

enchanti sa resi,nema socketa,ima jos par stvari,popravi to pa te mozda uzmemo,neznam htio bi cut jos koje misljene od nekog oficira
Mareck
Mareck

Registration : 2008-04-21
Number of posts : 25

Back to top Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty Re: [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by Radak Fri Aug 20, 2010 5:46 pm

gear nije nesto impresivan , enchanti sa resi , wrist je pvp ....ne znam za talente i glyphove ....
Radak
Radak

Registration : 2008-11-10
Number of posts : 27
Location : Vrsac

Back to top Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty Re: [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by Mant Sun Sep 05, 2010 6:02 pm

Pozdrav
Zbog trenutne situacije u guildu i ekonomske krize u svijetu, regrutovanje je zatvoreno do daljnjega.
Mant
Mant

Registration : 2008-03-21
Number of posts : 318

Back to top Go down

[Odbijena]Death knight , Frost/blood dps Empty Re: [Odbijena]Death knight , Frost/blood dps

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum