Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

4 posters

Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by Aleksandar94ns Sat May 15, 2010 8:07 pm

Subject: Upustvo za popunjavanje aplikacije Wed Apr 28, 2010 11:54 pm
Registrujete se, napravite novi topic, iskopirajte pitanja i odgovorite na njih. U toku dana ces dobiti odgovor.

Ime : Aleksandar

Koliko imas god: 16

Klasa: paladin

Spec : tank/dps

Armory link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&cn=Aleksandars

Link sa WWS/World of Logs/WowMeterOnline ... na kom mozemo da vidimo tvoj ucinak ( ako takav link postoji) : nzm za to nisam koristio

SS UI-a u raiding okruzenju : http://img684.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img684/7338/wowscrnshot031810205044.jpg&via=mupload ZA TANK
http://img80.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img80/3985/wowscrnshot051510220347.jpg&via=mupload ZA DPS
Prosecan fps na bosu u icc 25 ( odprilike ) : 60

Raiding iskustvo : icc25 6/12 icc10 7/12

Jel ti odgovaraju nasi raid termini (Raid kalendar), ako ima neki da ti ne odgovara navedi koji i zbog cega : sve mi odgovara

Ime bisveg guilda : odd company/trail and error

Razlog zbog kog si napustio prethodni guild je : isli su samo icc25 nista 10 a kamol i togc...

Sta ocekujes od naseg guilda : da imam vise progresa u icc i dobru zabavu

Da li bi pristao za potrebe guilda da raidas i u off specu da

Zasto mislis da si ti idealan za nas guild : zato sto vam mozda treba tank paladin ili dps i zato sto imam dosta iskustava sa tankovanjem

Da li mozes koristiti Ventrilo (mic nije neophodan) : da

Poznajes li nekog iz guilda : ne

Zelis li nesto dodati : da wapon mi nije enxantovan jer sam ga danas uzeo , evo stavih tank gear , respecovao sam retri talente izvinte sto nesam odg koliko dugo igram wow omasio sam to pitanje xD igram ga 1.5 godina prekticno od kraja tbc i pocetka wotloka...
_________________
No tears, please. It's a waste of good suffering.


Last edited by Aleksandar94ns on Sun May 16, 2010 8:08 am; edited 1 time in total

Aleksandar94ns

Registration : 2010-05-15
Number of posts : 1

Back to top Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty Re: [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by Pennywise Sat May 15, 2010 9:35 pm

Cudan ti je taj spec za retri.Jer taj koristis kao univerzalan za pvp i pve? uglavnom los je u svakom slucaju.

Prot je ok,koliko vidim.

Ok exp,solidan gear samo mi bode to 16god u oci Smile eto toliko od mene Plysha ce reci svoje.



~Kidja
Pennywise
Pennywise

Registration : 2008-03-20
Number of posts : 439

Back to top Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty Re: [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by BooTeck Sat May 15, 2010 10:07 pm

Koliko dugo igras wow, nisi odgovorio u aplikaciji.
U oba speca imas lose namestene talente, mada nije strasno , po par poena na losim mestima. Npr pogledaj ovog za ret http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Lightning%27s+Blade&cn=Iiris&gn=Paragon.
Za prot Divinity ti fali ( prvi talant u prot) , 2 talenta za pojacan bom su ti visak.
To moras da popravis ako zelis kod nas.
Za 16 god jbg, na mladjima svet ostaje Smile Ako ce nam se desavati da te neko digne s kompjutera u sred raida reci nam odmah da znamo.

Kad stignes ubaci prot opremu da i nju vidimo na armory.

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty Re: [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by Palmanbraht Sun May 16, 2010 8:03 am

Meni nije jsano sto u pve gear koristis taj Meta socket!?
Palmanbraht
Palmanbraht

Registration : 2010-05-05
Number of posts : 9
Location : Beograd

Back to top Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty Re: [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by BooTeck Sun May 16, 2010 10:53 am

Fali ti meta soket za prot, tanking head encant, back encant, 275 hp na chest, 22 stamine na feet ( imas pursut of justice , ovaj ti encant nicemu ne sluzi ), sto se mene tice mozes da dobijes inv u guild al to moras da promenis ako hoces da ostanes s nama.

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty Re: [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by BooTeck Mon May 17, 2010 11:40 am

NIko nema nista protiv, wisp u igri da te neko inv.

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty Re: [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by BooTeck Sun May 23, 2010 12:18 pm

Dok se baba naguzi ...
odbijen.

BooTeck

Registration : 2008-03-22
Number of posts : 336
Location : kod Lepenice

Back to top Go down

[Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija Empty Re: [Odbijena]Paladin dps/tank aplikacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum